eesti|english|norsk
webica.ee

Tasuta Veebilehe Installeerimise Teenus

Webica pakub TASUTA (tavahind 78€) Wordpress veebilehe installeerimise teenust uutele veebimajutusklientidele, kes valivad kas aastase, kaheaastase või kolmeaastase arveldustsükli. Pakkumine kehtib kuni 2021 jaanuari lõpuni.

Wordpress, mida kasutatakse veebilehte ehitamiseks ning haldamiseks, ületab populaarsuse poolest kaugelt teisi saadaolevaid sisuhaldussüsteeme. Seda kasutavad täna miljonid veebilehed internetis. See võlgneb oma populaarsuse suuresti tänu lihtsasti käsitletavale kasutajaliidesele, laialdasele valmisdisainide valikule (theme) ning funktsionaalsust laiendavatele tuhandetele, nii tasuta kui ka preemium pluginatele, mida on lihtne installeerida ning katavad peaaegu kõik vajadused, olenemata sellest kas vajate lihtsat blogi või oma äri jaoks professionaalset veebilehte.

Saadaval olevate domeeninimede otsimiseks minge aadressile https://minu.webica.ee/cart.php?a=add&domain=register&language=estonian&currency=2. Kui olete leidnud oma ideaalse domeeni, lisage oma tellimusele veebimajutuspakett. Juhul kui teil juba on domeen, saate te selle tasuta meile üle tuua ning hoopis seda oma väljavalitud veebimajutuspaketiga kasutada. Seejärel valige välja oma veebilehele meelepärane disain. Wordpress kommun pakub tuhandeid tasuta disaine aadressil https://wordpress.org/themes/. Juhul kui te vajate professionaalset tasulist disaini või pluginat, millel on preemium kasutajatugi, minge aadressile https://1.envato.market/5OEgn ning valige välja üks, mis vastab kõige paremini teie vajadustele.

Kui teil on olemas nii domeen kui ka veebimajutuspakett ning olete välja valinud disaini, võtke ühendust meie tehnilise kasutajatoega ja me teeme kogu ülejäänu.

Mida installeerimise teenus sisaldab:

  • Wordpressi sisuhaldussüsteemi paigaldust.
  • Algseadete konfigureerimist parima tava kohaselt.
  • Teie poolt välja valitud disaini ning sellega koos nõutud pluginate paigaldust.
  • Valitud pluginate paigaldust, mis võimaldavad teil võtta oma veebimajutuspaketist maksimumi.
  • Disaini ning pluginate algseadete konfigureerimine, et saaksite hakata neid kasutama.
  • Kui disainiga on kaasas demo sisu, siis me installeerima ka selle, et teie veebileht näeks esialgu välja täpselt selline nagu disaini demo ja et teil oleks lihtsam oma veebilehel muudatusi teha.

Palun pange tähele, et antud pakkumine ei sisalda:

  • Tasuliste lisade nagu preemium disainide ning pluginate maksumust.
  • Logo disainimist või mistahes muudatuste tegemist veebilehe disainis või funktsionaalsuses.
  • E-poe või mitmekeelse veebilehe installeerimist.

Kui te vajate oma veebilehel muudatuste tegemisel abi, siis me soovitame teil osta preemium disaini, millel on kasutajatugi või võtta ühendust veebiarendaja või veebidisaineriga. Juhul kui te vajate millegagi abi, siis loomulikult suuname teid meeleldi õigesse kohta.

Alustage oma uut aastat tasuta uue veebilehega!

kõik õigused kaitstud © 2023 · webica.ee